Hemen Bizi Arayın: 0555 555 55 55

esenyurt boyacı ustası
beylikdüzü boyacı ustası
esenyurt boyacı ustası
beylikdüzü boyacı ustası

Sık Sorulan Sorular

Boya Badana hizmet fiyatlarınız neden bu kadar uygun ?
“Boya Badana Fiyatları“ mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemekteyiz. En önemli bir ilkemiz ise Müşteri Memnuniyeti ve seçim sürecini olumlu kılmaktır.
Profesyonel Bir Boyacı Ustası Nasıl Bulurum?
“Öncelikle boyacı ustası, sizi dinlemeli ve projenizi anlamalıdır. Bir gününü ayırıp yaşadığınız mekanı görerek kesin fiyat vermelidir. Yapacakları işleri ve fiyatı nasıl belirlediğini size kalem kalem anlatmalı ve size güven vermelidir. Sağlıklı iletişim sonrası, çalışmaya zamanında başlayıp zamanında sorunsuzca tamamlamalıdır.

Boyacı ustasının müşteri yorumlarını ve referanslarını incelemelinizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca, eşyalarınıza ve evin diğer alanlarına zarar vermemek adına gerekli tedbirleri alacağından da emin olmalısınız.

Özkan Dekor İzmir ustaları, tüm bu hususlardan asla taviz vermeden sizlerin memnuniyetini dikkate alarak çalıştıklarını bilmenizi istiyoruz.

Boya Badana hizmetini temiz mi yapıyorsunuz ?
Kapı ve süpürgelikler bantlanıp, yerler ve eşyalar koruma örtüleriyle kaplanarak kusursuz tam profesyonel hizmet sunulmaktadır.
Dairemi boyarken yerlerde eşyalarda boya lekesi olurmu etraf kirlenirmi ?
Kesinlikle hayır diyebiliriz sizlere. Evinizde işe başlar başlamaz heryeri güzelce örter bantlarız. Böylece en ufak bir hasar dahi söz konusu olamaz ..
Yaptığınız işe garanti verir misiniz ?
Sorunun cevabı kesinlikle evet. Yaptığımız tüm Boya Badana işlerinde Özkan Dekor İzmir ekibi olarak 1 yıl oluşabilecek tüm sorunlarda garantimiz sözümüzdür
Bizi Ayrıcalıklı Kılan Nedir?
Özkan Dekor Ustalarının mesleki sertifikası olması, yaşam alanlarınızı güvenilir ellere teslim ettiğinizin bir garantisidir. Yapılan işlemlerin tamamı 2 yıl boyunca Özkan Dekor garantisi altında olacaktır. Siz sadece arkanıza yaslanacak ve sürecin tadını çıkaracaksınız.
Boya Ustası Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Boyacı ustasıyla açık bir konuşma yapın Çalışmayı düşündüğünüz ustayla net bir şekilde konuşun ve istediklerinizi anlatın. Bir ustanın sorularınızı nasıl yanıtladığı ve sizi nasıl dinlediğine dikkat edin. Talep ettiğiniz değişikliklerin zor ve yapılamaz bir uygulama olduğuna dair sizi inandırmaya çalışanlardan kaçının. Ayrıca kendi istediği kolay boya uygulamaları içinde sizi ikna etmeye çalışan ustalarla iş birliği yapmakta kaçınmalısınız. Bu tavrı sergileyen ustalardan asla istediğinizi alamazsınız. Güvenilmeyen kısım her şeyi sizlere kolaylıkla yapabileceğini söyleyen sözde ustaların da güven vermesi söz konusu değil. Şu detay çok önemli boya ustası sizi dinler ve tüm olur veya olmazları en ince detayları ile size açıklar. Açık ve net bir iletişim şekli kişisel olarak güzel bir sonucun göstergesi olmaya adaydır.
Referanslara Dikkat Edin
Etrafınızda bir boyacı ustası arayışı içindeyken ilk olarak etrafınızdan yardım almanızda fayda var. Böylece nispeten güvenebileceğiniz biriyle çalışabilirsiniz. Sorduğunuz kişilerin mutlaka işaret ettiği bir boyacı ustası olacaktır.
Doğru Boyacı Ustası Bulmak Neden Önemli?
İşini doğru şekilde yapan, verdiği teslimat süresine uyan,sözlerini tutan usta ve ekibiyle çalışmak herkesin istediği bir şeydir. Bunun aksi durumlarda hayalinizdeki eve kavuşmanız mümkün olmayacaktır. Renk tonları tutmayabilir, detaylara özen gösterilmeyebilir ve muhtemelen size söz verilen tarihte iş teslim edilmeyecektir. Evinizi güzelleştirme planlarınızın sıradan bir usta tarafından kabusa çevrilmesine fırsat vermeyin.
Hemen Arayın!