Hemen Bizi Arayın: 0541 346 98 56

İzmir Bostanlı Boya Ustası

Düzenli boya ve badana yapılmaması, yaşam alanına giren Güneş’i belli etmez. Eşyalar silinse de rutubet kokusu gitmez. Bu yüzden boya badana yaptırmak, yaşam alanlarının yenilenmesi için büyük bir adımdır.

Bostanlı boya ustası ile çalışılarak iş yeri ya da evin uzun süre temiz kalması sağlanır. Alan, farklı bir havaya bürünür. Dolayısıyla değişim hissedilir.
Doğru boya ustasıyla çalışıldığında ise boya uygulamalarında hata yapılmaz. Desenler ve boyalar, istenilen şekilde güzel bir görünüme sahip olur.

İyi Bostanlı Boya Ustası Nasıl Boya Yapar?
Boya ustasının nasıl boya yaptığını bilmek, ustanın profesyonelliğini anlamak için önemli bir fırsattır. Öncelikle boyanacak alan incelenir. Eşya varsa zarar görmemesi için üzerleri kapatılır. Boya ve badananın kolay yapılabilmesi için eşyalar bir araya toplanır. Bu sayede alan açılmış olunur.
Boş yerler, boya olmaması için zemin brandası ile örtülür. Zeminler, boya olduğunda temiz çalışılamaz. Bu da profesyonelliğe aykırıdır.
Duvara monte edilmiş, kasa ve priz gibi eşyaların zarar görmemesi için etrafları bantla çevrilir. Bandın ince olması önemlidir. Boya işlemi bittikten yaklaşık 3 saat önce bantlar çıkarılabilir. Ardından o bölgeler, ince fırçayla boyanır.
Çalışma öncesinde Bostanlı boya ustası bu konularda eksik bilgilendirme yapıyorsa işinde iyi değildir. Bu nedenle çalışılmamalıdır.

Bostanlı Boya Ustası Fiyatları
Boya ve badana işlerinde usta ararken yapılan en büyük hata, fiyatın her şeyden önde tutulmasıdır. Bu, fiyatın önemsiz olduğu anlamına gelmez. Ancak ilk etken de değildir. Ayrıca her evin boya fiyatı değişkenlik gösterebilir.
İyi bir Bostanlı boya ustası, müşterilerini memnun etmek için her faktörü düşünür. Dolayısıyla doğru malzemeler kullanır, hatasız boya yapar, istekleri dikkate alır. Bunu yaparken de uygun fiyatlar sunmaya özen gösterir.
Müşterileriyle dostane hava kurar, devamlı çalışır. Çalışma öncesinde soruları kibar bir dille cevaplar. Çalışma sonrasında sorunla karşılaşıldığında destek sağlayabilir.
Bu yüzden istenilenlerin yapılması ve güvenilir hizmet almak için fiyattan önce usta araştırılmalıdır. Çalışmayı bilmeden belli fiyat aralığı veren ustalardan kaçınmalı, doğru boya ustasının en iyi fiyatı sunacağı bilinmelidir.

Yorum yapın

Hemen Arayın!