Hemen Bizi Arayın: 0555 555 55 55

esenyurt boyacı ustası
beylikdüzü boyacı ustası
esenyurt boyacı ustası
beylikdüzü boyacı ustası

Hakkımızda

izmirde boyacı ustası arıyorum

Özkan dekorasyon olarak boya ve dekorasyon hizmetlerinde 20 yıllık teknik deneyimimizle mekanlarınızı yaşanılır kılmak için çalışıyoruz. Bünyemizde çalışan tecrübeli kadromuz ve güçlü ekipman ve referanslarımızla hızlı ve doğru dekorasyon uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz. Amacımız müşteri memnuniyetimizin %100 olmasıdır. Bu doğrultuda hem hizmet sağlanırken hem de alınan hizmet sonrasında bize her zaman hızlıca ulaşılabilirsiniz.

Bizler her alanda hem kurumsal hem kişisel alanda giderek büyüyen bir aileyiz. İç cephe ve dış cephe boyama, tadilat, asma tavan, alçı sıva, mantolama, ısı ve ses yalıtım uygulamalarında İzmir ve tüm ilçelerine hizmet veriyoruz.

Bizi Ayrıcalıklı Kılan Nedir?
Özkan Dekor Ustalarının mesleki sertifikası olması, yaşam alanlarınızı güvenilir ellere teslim ettiğinizin bir garantisidir. Yapılan işlemlerin tamamı 2 yıl boyunca Özkan Dekor garantisi altında olacaktır. Siz sadece arkanıza yaslanacak ve sürecin tadını çıkaracaksınız.
Boya Ustası Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Boyacı ustasıyla açık bir konuşma yapın Çalışmayı düşündüğünüz ustayla net bir şekilde konuşun ve istediklerinizi anlatın. Bir ustanın sorularınızı nasıl yanıtladığı ve sizi nasıl dinlediğine dikkat edin. Talep ettiğiniz değişikliklerin zor ve yapılamaz bir uygulama olduğuna dair sizi inandırmaya çalışanlardan kaçının. Ayrıca kendi istediği kolay boya uygulamaları içinde sizi ikna etmeye çalışan ustalarla iş birliği yapmakta kaçınmalısınız. Bu tavrı sergileyen ustalardan asla istediğinizi alamazsınız. Güvenilmeyen kısım her şeyi sizlere kolaylıkla yapabileceğini söyleyen sözde ustaların da güven vermesi söz konusu değil. Şu detay çok önemli boya ustası sizi dinler ve tüm olur veya olmazları en ince detayları ile size açıklar. Açık ve net bir iletişim şekli kişisel olarak güzel bir sonucun göstergesi olmaya adaydır.
Referanslara Dikkat Edin
Etrafınızda bir boyacı ustası arayışı içindeyken ilk olarak etrafınızdan yardım almanızda fayda var. Böylece nispeten güvenebileceğiniz biriyle çalışabilirsiniz. Sorduğunuz kişilerin mutlaka işaret ettiği bir boyacı ustası olacaktır.
Doğru Boyacı Ustası Bulmak Neden Önemli?
İşini doğru şekilde yapan, verdiği teslimat süresine uyan,sözlerini tutan usta ve ekibiyle çalışmak herkesin istediği bir şeydir. Bunun aksi durumlarda hayalinizdeki eve kavuşmanız mümkün olmayacaktır. Renk tonları tutmayabilir, detaylara özen gösterilmeyebilir ve muhtemelen size söz verilen tarihte iş teslim edilmeyecektir. Evinizi güzelleştirme planlarınızın sıradan bir usta tarafından kabusa çevrilmesine fırsat vermeyin.
Hemen Arayın!